Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojileri

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi bilgisayar sistemleri ve teknolojileri gerek mühendislik dersleri, gerekse işletmecilik derslerini içeren,...

Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojileri

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi bilgisayar sistemleri ve teknolojileri gerek mühendislik dersleri, gerekse işletmecilik derslerini içeren, son derece geniş çalışma alanları alan, çok önemli bir bölümdür. Bu bölümde eğitim alma şansını gençlerimiz de değerlendirebilir. Bilgisayar sistemleri ve teknolojileri bölümünde, hem bilgisayar donanımlarını ve bunları kullanmayı öğrenirken, bir yandan da işletmecilik alanında eğitim alabileceksiniz. Gerçekten önemli avantajları olan bir bölüm ve Ukrayna nın en prestijli üniversitelerinden birinde eğitim şansı sizleri bekliyor. Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi 1930 yılında kurulmuştur. Son derece önemli, ülke için önemi olan bir üniversitedir. Ayrıca, doğu Avrupa bölgesinin seçkin eğitim kurumudur. Elbette eklemek gerekir ki, üniversite bir Avrupa üniversitesidir.

Okulun yedi fakültesinde aktif olarak eğitim verilmektedir. Bilgisayar sistemleri ve teknolojileri bölümü de son derece ilgi görmektedir. Bu bölümde, bilgisayar mühendisliği müfredatı ile işletme bölümü müfredatı harmanlanarak bir eğitim verilmektedir. Yeni bir alan olan bu bölümde az sayıda mezunlardan biri olma şansını kesinlikle elde etmelisiniz. Yazılım firmaları başta olmak üzere, dünya genelinde birçok firmada çalışma olanakları bulabilirsiniz. Avrupa Ülkeleri ve ülkemiz de elbette ilk seçenekler arasında yer almaktadır. İnternet sistemleri, interneti destekler teknik altyapı eğitimleri, yapısal, kurumlar ilişkilerin benimsenmesi noktasında verilen dersler, ticari dersler, işletmelerin organizasyon yapıları konulu dersler, birçok önemli ders ile mükemmel bir bölümdür.

Bilgisayar sistemleri ve teknolojileri bölümü dört sene olarak lisans yıllarını oluşturmaktadır. Bu dört seneden sonra, öğrenciler amaçladıkları takdirde okulda yüksek lisans ile belirli alanlarda uzmanlaşabilirler. Öte yandan, mavi diploma ile bir an önce uluslararası kariyerlerine başlayabilirler ya da farklı üniversitelerde master eğitimlerine devam edebilirler. Üniversite eğitim dili bazı bölümlerde İngilizce, ağırlıklı olarak Rusça dır. Buna göre, dil seviyeniz yeterli değilse hazırlık dil eğitim fakültesine gerekli eğitimi alacaksınız. Bundan sonra lisans senelerinize geçeceksiniz. Bilgisayar sistemleri ve teknolojileri bölümü içeriği gereği, bilgisayar bazından son derece önemli donanım ve altyapı gerektirmektedir. Üniversitenin altyapısı bu eğitimin verilmesi için yeterlidir. Bu bölümün en donanımlı şekilde verildiği Avrupa Üniversitelerinden biridir.

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi Harkov Kenti nde bulunmaktadır. Harkov planlı yapısı, medeni ve eğitimli aynı zamanda sıcak insanları ile öğrencilerimizin memnun kaldıkları bir şehirdir. Bu şehre alışmanız zor olmayacak. Kaldı ki şehir oryantasyon işlemleri Eurostar olarak hizmetlerimiz arasındadır. Ayrıca öğrencilerimizin uçak biletlerinin alınması, konaklama için rezervasyon işlemleri, sağlık sigortası, öğrencilerimizin hava alanında karşılanması ve ulaştırma işlemleri öğrenci danışmanlarımızın sizlere sunduğu hizmetler arasındadır. Her zaman yurtdışında eğitim süresinde yanınızda olduğumuzu da belirtelim. Buna göre, öğrencilerimizi acil durumlar dahil yalnız bırakmıyoruz ve en avantajlı eğitim olanaklarını onlara sunuyoruz. Siz de üniversite seçimlerini bizimle yapabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!