Ekonomi Bölümü

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi ekonomi bölümü, kaliteli bir maliyeci olmanız için en mükemmel eğitim seçimidir. Bu dünya sıralamasındayer alan Ukrayna...

İçindekiler

Ekonomi Bölümü

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi ekonomi bölümü, kaliteli bir maliyeci olmanız için en mükemmel eğitim seçimidir. Bu dünya sıralamasında yer alan Ukrayna Üniversitesinde son derece ekonomik rakamlara, bir sınav şartı olmadan başvuru yapılan bölümlerde eğitim alma şansını elde edebilirsiniz. Maliye alanında eğitim almak isteyenlere tavsiyemiz, bölgenin en önemli okullarından biri olan Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi ekonomi bölümüdür. 1993 yılından bu yana, öğrencilerin hizmetinde olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız, profesyonellik ve yüksek başarı hedefi ile hizmet sunmaktadır. Hiçbir öğrenci kendini eğitim noktasında yaşadığı kent ve giderek ülke ile sınırlandırmamalıdır. Geleceğin şekillenmesi artık küreselleşme ile gerçekleşmektedir. Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar sözünü unutmamak gerekir.

1940 lı yılların ortasında eğitim vermeye başlayan Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi, günümüzde çok sayıda uluslararası kurum ve dernek ile işbirliği içindedir. Kurum, Bologna esaslarına uygun olarak eğitim vermektedir ve öğrenciler mezuniyetlerine mavi diploma almaktadır. Yedi fakülte ile eğitim veren üniversitenin gözde bölümlerinden biri ise ekonomi bölümü dür. Ekonomi bölümü üniversitenin diğer birçok bölümü gibi dört senedir. Dünyanın birçok ülkesinden öğrenciler gibi, öğrencilerimiz de kabul edilmektedir. Bir giriş sınavı söz konusu değildir. Eurostar güvencesi ile son derece kaliteli bir kurumda, seçkin bir eğitim alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ekonomi bölümü dahil olmak üzere, okulun eğitim dili ağırlıklı olarak Rusça dır. Öğrencilere mutlaka Rusça eğitim verilir. Bazı bölümlerin eğitim dili farklı olsa da bu kural değişmez. Ayrıca diğer eğitimi dili ne ise örneğin İngilizce ise, onun da eğitimi verilir. Rusça dilini öğrencilerin kaliteli akademisyenlerin elinden, kendi ana dilleri gibi öğrenme şansını elde etmeleri mükemmel bir avantajdır. Mezun olan öğrenciler hem anadilleri gibi mükemmel bir seviyede Rusça öğrenirler, hem de uluslararası geçerli bir diploma sahibi olurlar. Maliye bölümü dahil, üniversitenin bir diğer avantajı ise harç rakamlarıdır. Lisans eğitimleri ortalama olarak senelik, 1200 USD ile 1800 USD arasında değişmektedir.

Ukrayna ekonomik anlamda, ülkemizden de ucuz olan yaşam şartları ve giderleri ile dikkat çekmektedir. Bu ülkede eğitim alan öğrencilerimiz en fazla ekonomik anlamda zorlanmadıklarından ve bundan memnun kaldıklarından dem vurmaktadır. Burs olanakları için de her zaman öğrenci danışmanlarımız size bilgi verecektir. Bir sınava girmeden, bölgenin en önemli üniversitelerden birinde maliye eğitimi almak da inanılmaz bir avantajdır. Seçkin bir üniversitede öğrenci olmak, diğer fakülte ve üniversitelere geçiş yapılmasını da kolay kılmaktadır.

Bu üniversite seçkin ve modern bir eğitimle alınan maliye eğitimi, mavi diploma ile sonlanacaktır. Bu demektir ki, Avrupa kriterlerine uygun bir diploma ile öğrencilerimiz kıta ülkelerinde kariyer planı yapabilirler. Ayrıca denk bir diploma ile öğrencilerimiz, istedikleri Avrupa Ülkesinde yüksek lisans ve ilerleyerek doktora eğitimlerini programlayabilirler. Bu da son derece önemli bir avantajdır. Ekonomi bölümü master ve doktora programlarına açık bir bölümdür.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!