Ekonomi ve Hukuk Fakültesi

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi ekonomi ve hukuk fakültesi her zaman yoğun talep gören üniversitenin, en ilgi çeken ve başarıları yüzde...

Ekonomi ve Hukuk Fakültesi

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi ekonomi ve hukuk fakültesi her zaman yoğun talep gören üniversitenin, en ilgi çeken ve başarıları yüzde yüz olan fakültelerinden biridir. Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi sağlam bir gelecek için sizleri bekliyor. Üniversite sınavlarına hazırlanmak için zamanınızı harcamayın. Bir sınavın stresini yaşamak zorunda değilsiniz. Direk sınavsız şekilde, hedeflediğiniz bölümde eğitim alabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız bünyesinde her zaman öğrenci danışmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz. Beklentileriniz ve durumunuz incelenerek size en uygun üniversiteler sunulacaktır. Ekonomi ve hukuk eğitimlerini hedefleyen için, Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi ekonomi ve hukuk fakültesi son derece doğru bir seçimdir. Bu üniversitede eğitim almak son derece önemli avantajlar sunacak sizlere.

Hedeflerinde bu eğitimler olan öğrencilerimizi ekonomi ve hukuk fakültesi eğitimlerini önermekteyiz. Dört yıl süren lisans eğitiminde Rusça eğitim verilmektedir. Genel olarak okulun eğitim dilleri Rusça ile İngilizce dir. Öğrencilerin kayıt işlemlerinden sonra dil seviyeleri incelenir ve yeterli olmayanlar, mükemmel dil eğitimi alacakları hazırlık sınıflarına alınırlar. Kaliteli bir sistem içinde, Bologna esaslarına uygun olarak, akademik özellikleri mükemmel hocalardan eğitim alınır, öğrenciler kendilerine güvenli bir durumda mezun olurlar. Ekonomi ve hukuk fakültesi, üniversitenin diğer bölümleri gibi, son derece uygun harç rakamları ile de dikkat çekmektedir. Mezun olan gençler mavi diplomaları ile hayata bir adım önde başlar. YÖK denklik unsurları olan aynı zamanda Avrupa Birliği tarafından tanınan diplomalarla birçok ülkede kariyer yapılabilir. Yüksek lisans üzerinden eğitime Avrupa Üniversiteleri nde devam edilebilir.

Ekonomi ve hukuk fakültesi mezunu olarak, aldığınız diploma diğer Avrupa Üniversitelerinden alınan diplomalarla denktir. Bu sayede, bir Avrupa Üniversitesi nden mezun olmuş kabul edilirsiniz. Hemen bir kıta üniversitesine yüksek lisans eğitimi için başvurabilirsiniz. Kariyerinize birçok kıta ülkesinde yapabilirsiniz. Ülkemize dönerek denklik başvurularınızı yaparak kariyerinize başlayabilirsiniz.

Günümüzde, Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi 7000 üzerinde öğrencisi ile mutlak başarılara imza atmaktadır. Siz de bu seçkin kurumun bir parçası olabilirsiniz. Üniversite sıralamalarında üniversite yükselen profili ile dikkat çekmektedir. Uluslararası eğitim kurumları, üniversiteler ve dernekler ile işbirliği bulunan üniversite, öğrenci değişim programlarına ve birçok bilimsel çalışmaya açıktır. Modern bir kampus içinde, öğrenciler hem bireysel, hem de grup çalışmalarında deneyim kazanarak eğitim alırlar. Ayrıca, sadece teorik anlamda değil, pratik olarak da yetiştirilirler. Sosyal etkinliklerin üst düzeyde olduğu okulda, birçok alanda zaman geçirebilirsiniz. Spor yapabilir, kültür ve sanat faaliyetlerine katılabilirsiniz.

Bu kaliteli eğitim kurumu gençlerimizin kesinlikle kaçırmaması gereken fırsatlar sunmaktadır. Siz de 70 üzerinde ülkeden gelen öğrenciler gibi bu kurumda eğitim alabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız olarak, gerek yurt içi, gerekse yurt dışı hizmetlerimizle sizlerleyiz. Okul ön kayıt ile kayıtların yapılması, oturma izni ve sağlık sigortası işlemleri, ayrıca, öğrencilerimizin uçak bileti rezervasyonlarının yapılması, konaklama ayarlamaları ve kayıtları hizmetlerimizdir. Ülkeye gidişinizde danışmanlarımız tarafından karşılanacaksınız ve her zaman sizinle olacağız.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!