Ekonomi ve Pazarlama Bölümü

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi ekonomi ve pazarlama bölümü, yoğun talep gören bölümlerden biri. Öğrencilerimiz, ekonomi ve pazarlamaeğitimi almak...

Ekonomi ve Pazarlama Bölümü

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi ekonomi ve pazarlama bölümü, yoğun talep gören bölümlerden biri. Öğrencilerimiz, ekonomi ve pazarlama eğitimi almak için başka bir üniversite arayışına girmeden, son derece kaliteli ve avantajları olan bu okulda eğitimlerini alabilirler. Ukrayna nın en gözde okullarından biri olan Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi, 1930 yılında kurulmuştur. Yıllar içinde eğitim kalitesi çizgisini istikrarlı bir şekilde yukarıya taşımıştır. Günümüzde Doğu Avrupa ve Ukrayna nın ekonomi eğitimi veren en önemli yüksek eğitim kurumlarından biri olan üniversite, yurtdışından çok sayıda öğrenciyi de eğitmiş ve eğitmeye devam etmektedir. Okulun eğitim amacı uzmanlar yetiştirmektir. Birçok ülkede okuldan eğitim alan uzmanlar ekonomiye yön vermektedir.

İlgi gören bölümlerden biri ise, ekonomi ve pazarlama bölümü olup, öğrencilerimizin kesinlikle bu bölümle ilgi danışmanlarımızdan bilgi almalarını tavsiye ederiz. Donanımlı bir ekonomist, bir pazarlama uzmanı olmak istiyorsanız, işte size sınavsız üniversite şansı. Hem de seçkin bir üniversite… Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız olarak, her zaman en doğru eğitim seçeneklerini öğrencilerimize sunmaktayız. İşte bölüm de bunlardan biridir. Lise diplomanızla kayıt başvurularınızı yapabilirsiniz. Elbette danışmanlarımızın devamlı desteği ile. Ekonomi ve pazarlama bölümü, öğrencilerimize sınavsız lisans eğitimi şansı sunmaktadır. Dört sene lisans eğitimi verilmektedir. Öğrenciler mezun olmalarından sonra, uzmanlık hedefledikleri alanlarda yüksek lisans ile doktora eğitimlerine de devam edebilirler.

Uluslararası diploma olduğu gibi bunu birçok Avrupa Üniversitesi nde de yapabilirler. Ekonomi ve pazarlama bölümü, birçok dersi son derece planlı şekilde öğrencilere vermektedir. Akademik ve sosyal oryantasyon, pazarlama ilkeleri, mikro ekonomi, matematik, işletme, satış organizasyonu ile idaresi, tüketici davranışları, marka yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, e ticaret uygulamaları, mesleki gelişim etkinlikleri, pazarlama iletişimi ve etkinlikleri, lojistik ile perakende yönetimi dersleri ile kapsamlı akademik eğitim programı uygulanmaktadır. Elbette bu derslerin tüm içerikleri ve programları Bologna esaslarına uygun bir eğitim kapsamında verilmektedir. Klasik eğitim disiplinleri yanında, modern Avrupa eğitim içerikleri ile her eğitim dönemi başında müfredat sürekli şekilde yenilenmektedir.

Üniversite görsel ve yapısal olarak, her zaman eğitim alan öğrencilerin beğenisini kazanmıştır. Tarihi özellikleri olan bir ana binası ve ek binaları ile görsel zenginlik sunar. Kampus geniş bir alanda kurulmuştur. Kentin önemli noktalarından birinde yer almaktadır. Kampus yerleşkesi içinde, eğitim binaları olarak fakülte binaları bulunur. Derslikler, kütüphaneler, laboratuar, etüt odaları, bilgisayar odaları, toplantı salonları ile birçok birim binaların içinde bulunmaktadır. Yurtlar çok sayıda olup, yurtdışından öğrenciler de kalabilir. Bu nedenle, öğrencilerimiz açısından da en azından ilk sene, yurt seçeneği konaklama olarak tercih edilebilir. Sosyal zamana önem verilir ve spor alanları, merkezleri, sanat merkezleri gibi birçok etkinlik alanı da öğrencilere sunulmaktadır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!