Ekonomik Bilişim Fakültesi

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi ekonomik bilişim fakültesi, geleceğin mesleğini sizlere sunuyor. Hem de son derece avantajlı özellikleri...

Ekonomik Bilişim Fakültesi

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi ekonomik bilişim fakültesi, geleceğin mesleğini sizlere sunuyor. Hem de son derece avantajlı özellikleri ile. “Büyümek için en iyi zaman, başka kimsenin risk almaya cesaret edemediği zamandır.” Doğup büyüdüğünüz çevreden çıkın ve ülke sınırlarını aşın. Liseden sonra, yurtdışında bir üniversite seçin. Göreceksiniz, hayatınız bambaşka bir yönde şekillenecek, planladığınızın da üzerinde bir kariyer planı yapma yolunu aydınlatacaksınız. Peki bunu nasıl başaracağım derseniz, cevap son derece kolay. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız ile iletişime geçerek bu önemli adımı atabilirsiniz. Web sitemizden inceleme yapabilir ve çağrı merkezlerimizden iletişime geçebilirsiniz. Sınava girmeden, bu stresi ya da hazırlık masraflarını yapmadan arzuladığınız bölüme başvurunuzu yapabilirsiniz.

Üniversite günümüzde, finans fakültesi, uluslararası ekonomik ilişkiler fakültesi, ekonomik bilişim fakültesi, yönetim ve pazarlama fakültesi, uluslararası ticaret fakültesi, iktisadi bilimler fakültesi bölümleri üzerinden eğitim vermektedir. Kurumda genel olarak eğitim dili Rusça olup, Turizm bilimi ile uluslararası ekonomi bölümlerinde eğitim dili İngilizce dir. Öğrencilerin dil seviyelerinin lisans derslerine yeterli olması kurum ilkeleri açısından çok önemlidir ve dil seviyesi yeterli olmayan öğrenciler, programlı bir dil eğitimine alınırlar. Eğitim harç rakamları 1200 ile başlayarak 1800 USD arasında değişmektedir. Diğer seçkin üniversiteler ile kıyaslandığında son derece uygun rakamlardır.

Ekonomik bilişim fakültesi, amaçlanan ekonomi eğitiminin bilişim sistemleri üzerinden alınmasını içeren, modern dünya düzeninde kariyer olanakları üst düzeyde olan bir bölümdür. Danışmanlığımız olarak, her zaman önerdiğimiz bir bölümdür. Eurostar olarak öğrencilerimize sunduğumuz hizmetler, ilk karşılaşma anından itibaren aile ve öğrenci ile görüşülmesinden sonra, en uygun üniversite ile ülkelerin sunulması ile başlamaktadır.

Özenli ve uzman bir eğitim almak isteyen öğrencilerimiz, okulda, ekonomik bilişim fakültesi bölümünü tercih edebilirler. Bir sınav şartı olmadan, lise diplomanızla kayıt başvurularınızı yapabilirsiniz. Danışmanlığımız olarak, kayıt işlemlerinin yapılması, oturma izni, vize ve sağlık sigortası işlemlerinin yapılması, yurtdışında konaklama kayıtlarının yapılması ve birçok hizmetimizle her zaman öğrencilerimizin yanındayız.

Size önereceğimiz en avantajlı ülkelerden biri Ukrayna ve mükemmel seviyede üniversiteleri ile dikkat çekiyor. Ekonomi eğitimi almak isteyen gençlerimiz, Harkov Kentinde bulunan, Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi hakkında kesinlikle öğrenci danışmanlarımızdan bilgi almalıdır. Bu seçkin kurumda, Ukraynalı öğrencilerin yanısıra onlarca ülkeden çok sayıda yabancı öğrenci de eğitim almaktadır. Uluslararası üniversiteler sıralamasında dikkat çeken yeri olan, akreditasyonları olan bir kurumdur. Başarı çizgisinin yüksek olması yurtdışından birçok gencin üniversiteyi tercih etmesini sağlamaktadır. 2000 li yılların başından itibaren, uluslararası statüde kurumlar ve derneklerle önemli bağlantıları olan bir kurumdur.

İyi ki seçtim diyeceğiniz bir ülke ve üniversite olacak Ukrayna, Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi sizleri bekliyor. Mezun olduktan sonra da kurumun sunduğu avantajlardan faydalanacaksınız. Mavi diploma ile Avrupa Birliği Ülkelerinin kapılarını aralayacaksınız. Gerek yüksek lisans eğitimlerinde, gerekse kariyer hedeflerinde AB ülkelerinde geçerli diplomanız size destek olacak.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!