Ekonomik ve Analiz Bölümü

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi ekonomik analiz bölümü uluslarası kariyer yapmak isteyen ekonomist adaylarını bekliyor. Ekonomik analizalanında eğitim almak son...

Ekonomik ve Analiz Bölümü

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi ekonomik analiz bölümü uluslarası kariyer yapmak isteyen ekonomist adaylarını bekliyor. Ekonomik analiz alanında eğitim almak son derece geniş uçlara sahip kariyer olanaklarına sahip olmak anlamına gelmektedir. Ekonomik analiz bölümünde verilen ekonomi ve işletme eğitimi alan gençlerimiz, çok geniş sınırlarda ve eğitim dallarında yüksek lisans eğitimleri ile ilerleyerek doktora eğitimleri alabilirler. Bu da çok daha geniş kariyer seçeneklerini elde etmelerini sağlar. Ülkemizde sınavlara hazırlanmak ve mutlaka belirli bir puanı almanız gerekmektedir. Bunun yerine, yurtdışında sınavsız olarak sizi kabul edecek bir üniversiteyi tercih edebilirsiniz. Bu avantajlı seçimi yapmak için sizi en doğru yönlendirerek kurum olan, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımızdan yardım alabilirsiniz. 26 yıllık tecrübemizle en doğru seçimler konusunda sizlerleyiz.

Ukrayna gerçekten çok önemli bir üniversite ile sizleri bekliyor. Kuzeyden yakın coğrafyamızdan olan Ukrayna ile Türkiye arasında ilişkiler son derece yakın. Eğitim ilişkileri de buna dahil. Doğu Ukrayna Bölgesi nin en önemli ekonomi ve özel anlamda ekonomik analiz eğitim kurumu olan Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi öğrencilerimize kesinlikle kaçırılmaması gereken fırsatlar sunuyor. Lise eğitimini tamamlayan öğrencilerimiz, diplomalarını alarak, danışmanlarımızın desteği ile kayıt işlemleri için başvurabilirler. Sınava girmeden, puan ya da not ortalaması şartı olmadan okula kabulünüz gerçekleşecektir. Mükemmel bir ekonomi eğitimi alacaksınız çünkü üniversite dünya üniversiteler sıralamasında üst sıralarda yer alan, uluslararası tanınılırlığı olan bir kurumdur. Ayrıca altını çizelim, Ukrayna Üniversiteleri ve özellikle Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi bir Avrupa Üniversitesidir.

Okulda tercih edilen bölümlerden biri, ekonomik analiz bölümü olup, geleceği son derece açık bir bölümdür. İşletme stratejileri, işletmelerin yapısı, ekonomik yapılar, ekonomi uygulamaları gibi birçok alanda öğretiler verilmektedir. Öğrenciler mezun olduklarında, gerek kamu alanında, gerekse özel alanda firmalar bünyesinde, birçok kademede çalışabilirler. Ekonomik analiz bölümü ekonomist olarak, muhasebe müdürü ya da muhasebe bölümlerinde çalışan olarak birçok kademede görev alabilirler. Personel yönetimi alanlarında ve değerlendirme bölümlerinde de öğrenciler görev alabilirler. Alınacak bu görevler Ukrayna ya da YÖK denkliği ile ülkemiz ile sınırlı değildir. Ekonomik analiz bölümü mezunu olan gençlerimiz bir Avrupa Üniversitesinden mezun olduklarını unutmamalıdır.

Avrupa Birliği tarafından geçerli olan diploma, tüm kıta ülkelerinde kabul edilmektedir. Kariyer olanakları yanında, üniversite bir öğrenci için mümkün olan tüm kampus olanaklarını da öğrencilerine sunmaktadır. Eğitim kalitesi kadar, öğrencilerin sosyal anlamda zengin zaman geçirmesi de gerçekten çok önemlidir. İşte bu nedenle, öğrencilerimize kampus yaşamı eksiksiz olan üniversiteleri önermekteyiz. Üniversite kampus alanında yedi adet güvenli ve modern öğrenci yurdu bulunmaktadır. Kütüphaneler, bilgisayar donanımlı çalışma alanları, spor salonları, kültür ile sanat merkezleri, kafe, restoran ve yemekhaneler, sağlık merkezi gibi birçok alan bulunmaktadır. Dünyanın birçok ülkesinden, binlerce genç bu üniversitede halen eğitim almaktadır. Siz de şanslı öğrencilerden biri olabilirsiniz ve bu seçiminizin ne kadar doğru olduğunu göreceksiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!