Enformatik Bölümü ve Bilgisayar Teknolojisi

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi enformatik bölümü ve bilgisayar teknolojisi bölümü ile modern bir eğitim almanın şansını elde ederek,...

Enformatik Bölümü ve Bilgisayar Teknolojisi

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi enformatik bölümü ve bilgisayar teknolojisi bölümü ile modern bir eğitim almanın şansını elde ederek, uluslararası geçerliliği olan diplomanızla geleceğinizi sağlam bir biçimde şekillendirebilirsiniz. Enformatik bilgiyi inceleyen bilim dalıdır. Bilgi insan yaşamının kalitesi sürmesi için son derece önemlidir. Bilginin üretilmesi, iletilmesi, kullanılması, tüm bu detayları enformatik inceler ve veriler elde eder. Günümüzde en merak edilen ve talep gören bölümlerden biri de enformatik bölümü ve bilgisayar teknolojisi departmanıdır. Bilgi toplama, verileri saklama,depolama, işlenme, sınıflandırma, kullanma ve dağıtma eğitimleri eksiksiz olarak bölümde verilir. Eğitimin önemli bir ayağı ise bilgisayar sistemlerinin ve bilgisayar teknolojisinin eğitiminin verilmesidir.

Enformatik bölümü ve bilgisayar teknolojisi eğitimi alan bir genç her kurumda, firmada, holding bünyesinde rahatlıkla çalışabilir.Tabi diplomasının uluslararası statüde olması demek, gençlerimizin kariyer seçeneklerinin çok daha avantajlı olması demektir. Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi enformatik bölümü ve bilgisayar teknolojisi bölümü diplomaları başta Avrupa Birliği bünyesinde olacak şekilde tanınmaktadır. Mavi diplomadır. YÖK denkliği avantajları da taşıyan diplomalarla öğrencilerimiz denklik başvurularını rahatlıkla yaparlar. Diploma detayları için öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Bu bölümde eğitimi verilen dersler ise, bilgi teknolojileri kullanımı, bilgi ve iletişim teknolojisi, yoğun ve kapsamlı bilgisayar dersleri, bilişim teknolojileri, bilgisayar programlama, internet programcılığı, veri tabanı uygulamaları, bilgisayar destekli tasarım ile çizim dersleri, ileri düzeyde ofis uygulamaları, çoklu ortam uygulamaları, klavye dersleri gibi, birçok kapsamlı dersler verilmektedir.

Enformatik bölümü ve bilgisayar teknolojisi eğitimi alan mezunlar geniş çalışma alanlarına sahip olmakla birlikte, birçok ülkede ve üniversitede master eğitimlerine de devam edebilirler. Yatay geçiş olanaklarından yararlanarak eğitimlerine başka ülkelerde devam edebilirler. Ancak okulun kalitesi ile tanışan öğrenciler bu taleplerini kolay yapmamaktadır. Öğrencilerimizin sınavsız geçiş ile yüksek lisans ve doktora eğitimlerinden yararlanmaları da mümkündür. Geleceği parlak bir bölümde eğitim almak isterseniz de kesinlikle öğrenci danışmanlarımızla iletişim kurmalısınız. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız olarak, öğrencilerimizin en mükemmel kurumlarda eğitim almaları için emek vermekteyiz.

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi uygun harç rakamlarını öğrencilerine sunar. Okulun senelik harç rakamları 1200 ile 1500 USD arasında seyretmektedir. Genel yaşam giderlerinde de gerçekten uygun bütçe ve rakamlar ile öğrencilerimizin bütçeleri zorlanmayacaktır. Dünyadan ve ülkemizden birçok öğrenci ile Ukraynalı öğrenciler ile tanışarak, az öğrencili sınıflarda hocalarınızla yakından iletişimde olacak, devamlı bilgisayar donanımlı şekilde eğitimlerinizi alacaksınız. Son derece kaliteli akademisyenlerin öğrencisi olmak da ayrı bir şanstır. Okul bünyesinde sıkça yapılan etkinlikler, bilimsel çalışmalar, toplantı ve seminerler de öğrencilerin çalışmalarından kaynaklı kendilerini göstermelerini sağlayacaktır. Zaman kaybetmeden öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçerek bu kaliteli eğitim fırsatından siz de yararlanabilirsiniz. Hemen danışmanlarımızla iletişime geçin.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!