Felsefe ve Siyaset Bilimi Bölümü

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi üniversitesi felsefe ve siyaset bilimi bölümü ile mükemmel meslek eğitimi ve geniş kariyer olanakları sizleri bekliyor.Üstelik sınavsız kabul ve ekonomik...

Felsefe ve Siyaset Bilimi Bölümü

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi üniversitesi felsefe ve siyaset bilimi bölümü ile mükemmel meslek eğitimi ve geniş kariyer olanakları sizleri bekliyor. Üstelik sınavsız kabul ve ekonomik eğitim rakamları ile.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 1993 senesinden bu yana, yurtdışı eğitimde, öğrencilere ışık tutan bir numaralı danışmanlık firmasıdır. Birçok yeni ülkede üniversite eğitimleri başlatan, öğrencilerin ekonomik rakamlarla, son derece kaliteli ve dünya sıralamasında yer alan üniversitelerde eğitim almalarını sağlamıştır. Ukrayna, son yıllarda içerdiği avantajları ile öğrencilerimizin haklı ilgisini görmektedir. Ukrayna Avrupa yüksek eğitim kurumları arasında yer alan üniversiteleri ile öğrencilerimizi sınavsız olarak kabul etmektedir. Bir sınava girmeden, ülkemizde bulunan ve elimine edici genel sınav sisteminden çok uzak şekilde, direk amaçladığınız bölüme kayıt yaptırabilirsiniz. Gözde bir üniversite, Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi, ekonomi bilimlerinde ve siyaset bilimlerinde eğitim almak öğrenciler için mükemmel bir seçimdir.

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi, doğu Ukrayna Bölgesi nde alanında lider bir kurumdur. Önemli akademik kadrosu, bologna esaslarına uygun eğitim vermesi ile, kaliteli eğitimi ve mezunlarına sunduğu kariyer olanakları noktasında üniversiteler sıralamasında üst sıralarda yer almaktadır. Tercih edilen bölümlerden biri, felsefe ve siyaset bilimi bölümü öğrencilerimizin de dikkatini çekmektedir. Felsefe ve siyaset bilimi bölümü lisans seneleri olarak dört yıldır. Okulda eğitim dili, İngilizce ve Rusça olarak belirlenmiş olup, öğrenciler, özellikle yurtdışından gelen öğrencilerin dil seviyesi tespiti yapılarak, hazırlık dil fakültesinde eğitim verilmektedir. Bölümde öğrenciler kapsamlı felsefe eğitimi alırlar, siyaset bilimleri alanında gerekli tüm bilgileri detaylı olarak dört senede alırlar.

Siyaset bilimlerinden mezun olan, felsefe eğitimi alan gençler çok geniş alanlarda kariyer yapabilirler. Kamu kurumlarında yönetici olarak çalışabilirler. Özel firmalarda ve siyasi partilerin birçok ayağında da idareci olarak görev alabilirler. Bu kariyer planlarını ise birkaç ülke ile sınırlı yapmak zorunda kalmamaktalar. Ukrayna ya da Türkiye olarak öğrencilerin kendilerini sınırlandırmasına kesinlikle gerek yok. Çünkü Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi felsefe ve siyaset bilimi bölümü ile diğer bölümleri bakımından uluslararası geçerliğe sahip diploma vermektedir. Bir Avrupa Birliği üniversitesi olarak kıta ülkelerinde geçerli meslek eğitimi ve diploma sunmaktadır. Öğrenciler sadece bir ya da iki ülke ile sınırlı değil, tüm kıta ülkelerinde geçerli kabul edilen eğitimleri ile çalışabilirler. Dolayısıyla, mesleğinizi elliye yakın ülkede yapabilirsiniz.

Öğrencilerin felsefe ve siyaset bölümü başta olmak üzere, üniversitenin tüm fakülte ve bölümlerinde, gerek bireysel anlamda, gerekse grup çalışmalarında başarılı olmaları amaçlanmaktadır. Her öğrencinin kendi algısı, yetenekleri ve zekası değerlendirilerek çalışmalar yapılır. Bu şekilde, meslek eğitimi verilirken onlara en verimli şekilde sunulur, buna göre verim alınır. Otoriteler tarafından okulun en iyi üniversiteler sıralamasında hatırı sayılır bir yerde olması boşuna değildir. Kampus içinde, kaliteli bir akademik kadronun eşliğinde, sıkça dünyadan önemli bilim insanlarının katıldığı seminerler, konferanslar düzenlenmektedir. Sosyal yaşama da önem verilir ve detaylı kampus yerleşkesinde tüm detaylar düşünülmüştür.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!