Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi Ekonomi ve Hukuk Fakültesi

Seçkin bir kurumda lisans eğitimi almak birçok gencin hayalleri arasında yer alıyor. Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi ekonomi ve hukuk fakültesi...

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi Ekonomi ve Hukuk Fakültesi

Seçkin bir kurumda lisans eğitimi almak birçok gencin hayalleri arasında yer alıyor. Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi ekonomi ve hukuk fakültesi bu seçkin üniversitenin ana fakülte bölümlerinden biridir ve kesinlikle en fazla talep gören bir bölümdür. Bu fakülte ekonomi bilim dalı ile hukuk eğitimlerini görmek isteyen öğrenciler için eğitim vermektedir. Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi üniversitesi Harkov da bulunan ve 1930 yılından bu yana, kesintisiz olarak eğitim veren kurumdur. Günümüzde, 2000 lerin başından itibaren önemli uluslararası kurumlarla ve prestijli üniversitelerde işbirlikleri olan, bir Avrupa Üniversitesidir. Öğrencilerimiz bu seçkin üniversitede, son derece seçkin avantajlarla eğitim alabilirler. Buna göre, öncelikle üniversitenin okul harçları 1.2000 USD ortalama olarak seyretmektedir ve yurtdışında aynı özelliklerde, eğitim kalitesinde olan üniversitelerle kıyaslandığında inanılmaz ekonomik bir rakamdır.

Ekonomi ve hukuk fakültesi öğrencileri Ukraynalı öğrencilerin yanında, dünya ülkelerinden birçok ülkeden gelir ve öğrencilerimizin de haklı olarak okula ilgileri son derece fazladır. Siz de zaman geçirmeden Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığımızla iletişime geçmelisiniz. Ekonomi ve hukuk fakültesi mezunları, hem hukuk, hem de ekonomi bölümlerinde kapsamlı dersleri alacaklarından birçok alanda çalışabilirler. İşletmelerde, kurum ve kuruluşlarında, devlet kademelerinde birçok alanda görev alabilirler. Gerek devlet kurumlarında, gerekse özel şirketlerde iş başvurularını yapabilirler. Üniversite bir Avrupa Birliği Üniversitesi olarak, mavi diploma ile mezunlarını gönderir ve bu sayede öğrenciler birçok ülkede kariyer olanaklarına, şanslarına sahip olurlar.

Ekonomi ve hukuk fakültesi dersleri ise, ekonomi bölümünde, işletme ve ekonomi matematiği, bilgi teknolojileri, işletmeye giriş, araştırma yöntemleri ve proje tasarımı, küresel siyaset, orta düzey ekonomi, muhasebe, işletmede iletişim, makroekonomi, ekonomik düşünce tarihi, uluslararası ekonomi, mikroekonomik analiz, para ve bankacılık, para teorisi ve politikası, kamu maliyesi, doğal kaynaklar ekonomisi, ekonomik kalkınma gibi derslerin eğitimleri verilmektedir. Hukuk fakültesinde ise, medeni hukuk, ceza hukuku, roma hukuku, temel hukuk dersleri, anayasa hukuku, ceza usul hukuku,idare hukuku, uluslararası hukuk, iktisat, vergi hukuku, borlar hukuku, eşya hukuku, ticaret hukuku, sigorta, kıymetli evrak hukuku gibi hukuk dersleri son derece kapsamlı şekilde verilmektedir.

Ekonomi eğitimleri alanında son derece başarılı olan ve parmakla gösterilen bir üniversite olan Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi, öğrencilerimize kayıt olanaklarını sonuna kadar açıyor. Yurtdışında gelen öğrencilerin okula kayıtları, kabulleri iki tarihte ve iki defada yapılmaktadır. Kasım başına kadar ve Mart ayı başına kadar ayları içinde kayıt başvurularınızı yapmak için öğrenci danışmanlarımızdan kesin olarak bilgi almalısınız. Lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimleri için gençlerimiz okula başvurularını danışmanlarımızın elinden yapabilirler. Kayıt işlemleri öğrenci danışmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Hazırlık sınıfında dil eğitimlerini tamamlayan öğrenciler sertifikalarını alırlar, bundan sonra lisans senelerine devam ederler. Okul bir devlet üniversitedir. Öğrenciler mezun olduklarında elbette devlet elinden verilen diplomalarını almaktadır.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!