Finansal Hizmetler Yönetimi Bölümü

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi finansal hizmetler yönetimi bölümü bu alanda eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için mükemmel bir seçim.Üniversite, yedi fakültesi ve...

Finansal Hizmetler Yönetimi Bölümü

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi finansal hizmetler yönetimi bölümü bu alanda eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için mükemmel bir seçim. Üniversite, yedi fakültesi ve kariyer garantisi olan bölümleri ile ülkemizden de öğrencilerimizi bekliyor. 1930 yılında kurulan üniversite, her zaman başarıları ile öne çıkan bir kurum olmuş. Günümüzde de, 2000 in başlarından itibaren aynı şekilde devam ettiği gibi, dünya üniversite sıralamalarında üst sıralarda yer almakta birlikte, çok önemli uluslararası dernekler, eğitim kurumları ve vakıflar ile işbirlikleri bulunmaktadır.

Öğrenci değişim programları, önemli bilimsel çalışmalar, seminer ve konferanslar üniversitenin senelik takvim etkinlikleridir. Birçok fakültesinde, finans ve ekonomi bilimleri üzerinde eğitim verilir. Günümüzde, ekonomi alanında ülkenin uzman olan tek kurumu olan üniversite, 7500 e yakın öğrenciye eğitim vermektedir. Ayrıca, 70 üzerinde ülkeden öğrenci kabul etmektedir. Binlerce yabancı öğrenci ve ülkemizden gençlerimiz halen üniversitede eğitim almaktadır.

Talep gören bölümler arasında finansal hizmetler yönetimi bölümü bulunmaktadır. Finansal hizmetler sektöründe karar veren, yönetici olan, eğitimini olayın somut özelliklerine uygulama yeteneğini alma şansını elde etmek isteyen öğrenciler için okulun mükemmel bir seçim olduğunun altını çizelim. Yön alan değil, bu alanda yön veren olmak isterseniz, okulun finansal hizmetler yönetimi bölümü size çok uygun. Stratejik finans ve pazarlama, işletmelerde tanıtım ekonomisi ve firmaların rekabet gücünün artması, bütçe ayarlamalarının doğru şekilde, en kazançlı yönde yapılması, mal ve hizmetlerin üretilmesinde karar merci olarak çalışmak için bu bölümde eğitim alabilirsiniz. Üniversite bölümlerinde ağırlıklı olarak Rusça ve bazı bölümlerde ise eğitim dili İngilizce olarak verilmektedir.

Hazırlık dil eğitimi fakültesi, üniversitenin önem verilen bölümlerinden biridir. Çünkü özellikle yurtdışından kabul edilen öğrenciler bakımından, gerçekten son derece ilgi oranı olan bir okuldur. Yoğun yabancı öğrenci ilgisi, okulun yurtdışından gelen öğrencilere kaliteli bir dil eğitimi vermesini sağlamaktadır. Özellikle yabancı öğrencilerin dil seviyeleri incelenir ve yeterli olmayanlara, Rusça ya da İngilizce olarak hazırlık sınıfında iki sömestre, bir eğitim yılı olarak ders verilir. Bu şekilde, lisans derslerinde bir sorun olmaz. Üniversite her öğrenciye, Bologna esaslarına uygun şekilde, eşit eğitim vermektedir. Öğrencilerin söz hakkı sonuna kadar savunulur. Onların ders ve sosyal yaşam açısından ihtiyaçlarını karşılayacakları bir kampus sunulmaktadır.

Finansal hizmetler yönetimi bölümü ve diğer bölümler açısından, eğitim açısından yeterli ve donanımlı fakülte binaları bulunmaktadır. Öğrencilerimiz Eurostar güvencesi ile okulda eğitim almaktalar. Kayıt işlemleri öğrenci danışmanlarımız tarafından, elbette öğrencilerimizin işbirliği ile yapılmaktadır. Bundan başka oturma izinleri, sağlık sigortası, konaklama yer kayıtları gibi işlemler de danışmanlarımız tarafından yapılır. Kampus içinde yeterli sayıda yurt bulunduğundan, konaklama sorunu yaşanmamaktadır. Ayrıca Harkov içinde konaklama seçenekleri de fazladır. Ekonomik yaşam olanakları sunan ülkede öğrencilerimiz eğitim alırken zorlanmazlar. Sıcak insanlar ve uluslararası bir ortam da alışma süresini hızlandırmaktadır. Kaçırılmayacak bir eğitim fırsatıdır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!