Harkov Ekonomi Üniversitesi Bölümleri

Ukrayna nın yaşamak için son derece avantajlı, üniversite şehri Harkov da bulunan, Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi, üniversite eğitimleri...

Harkov Ekonomi Üniversitesi Bölümleri

Ukrayna nın yaşamak için son derece avantajlı, üniversite şehri Harkov da bulunan, Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi, üniversite eğitimleri için kaçırılmayacak bir fırsat. Yurtdışında eğitim fırsatları öğrencilerimize parlak kariyer fırsatları, küresel anlamda geçerli bir diploma ve her zaman kendilerine güvenli şekilde hayata bakacakları bir kişilik sunacak. Elbette sayılan artıları katacak bir eğitim için her fırsatı değerlendirmek doğru değil. Doğru uzmana danışmak ve gerçek katkısı olan kurumları seçmek çok önemli. Aradığınız en doğru danışman ise Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak firmamız olacaktır. Ukrayna, öğrencilerimizin eğitim almaları için avantajlarla dolu. Önemli olan doğru rehberliği değerlendirmek ve şubelerimizle iletişime geçmek.

Ekonomi eğitimi almak isteyen gençlerimizin kesinlikle değerlendirmesi gereken üniversite Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi dir. Bu okulun eğitim dili Rusça ve bazı bölümlerde ise İngilizce dir. İngilizce eğitim veren Harkov Ekonomi Üniversitesi bölümleri, uluslararası ekonomi ve turizm bölümüdür. Diğer bölümler ise Rusça olarak verilir. Öğrencilerin lisans eğitimine uygun bir dile sahip olmaları çok önemlidir. Bu nedenle, her öğrencinin seviyesine bakılır ve yeterli olmayanlar hazırlık sınıfında gerekli eğitimi alırlar. Harkov Ekonomi Üniversitesi bölümleri, finans fakültesi olarak, finans ve kredi bölümü, bankacılık ve vergilendirme bölümleri, muhasebe ve denetim bölümü olarak çeşitlenir. Uluslararası ekonomik ilişkiler fakültesinde ise, uluslararası işletme ile uluslararası ilişkiler bölümleri bulunmaktadır.

Harkov Ekonomi Üniversitesi bölümleri olarak, yönetim ve pazarlama fakültesi de öğrencilerimizin kariyer planlarında parlak bir seçenek olabilir. Pazarlama, elektronik multimedya yayınlarının teknolojisi, yazılım mühendisliği bölümleri ile ayrılmaktadır. Uluslararası ticaret fakültesi bünyesinde, medya iletişimi bölümü, reklamcılık ve halkla ilişkiler bölümü, turizm bilimi bölümü yer almaktadır. İktisadi bilimler fakültesinde bölümler ise, işletme ekonomisi bölümü, personel yönetimi ve işgücü bölümü, lojistik, dış ekonomik faaliyetler yönetimi bölümü, idari yönetim bölümü, girişimcilik, ticaret ve borsa bölümü, uluslararası ekonomi bölümü olarak eğitim verilmektedir. Bölümlerde harç rakamları ise ortalama olarak, 1200 ile 1800 USD arasında senelik olarak değişmektedir.

Harç rakamları, bu kalitede ve akreditasyon seviyesinde üniversiteler ile kıyaslandığında son derece uygundur. Öğrencilerimiz iki defa olarak sömestre başlarında ödemelerini yapabilirler. Dünya üniversiteler sıralamalarında ise ilk yüzlerde olan bir eğitim kurumudur. Bologna kriterlerine uygun olarak eğitim veren kurumdan mezun olduğunuzda aldığınız diplomanızla, tüm AB ülkelerinde kariyer yapabilirsiniz. Yüksek lisans olarak eğitimlerinize de devam edebilirsiniz. Kampus içinde öğrencilerin donanımlı bir eğitim almaları sağladığı gibi, birçok yabancı ülkeden gelen gençlerin aynı zamanda sosyalleşmesi de sağlanır. Aktiviteler bakımından donanımlı etkinlik alanları ve öğrenci kulüpleri dikkat çekmektedir. Spor kulüpleri, aktivite merkezleri, sanat ve kültür alanları gibi birçok tesis bulunmaktadır. Eurostar güvencesi ve deneyimi ile önemli avantajları olan kurumda siz de öğrenci olabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!