Muhasebe ve Denetim Bölümü

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi muhasebe ve denetim bölümü, geleceğin muhasebecilerini ve denetmenlerini yetiştiriyor. Ukrayna ekonomik olanakları,kaliteli üniversiteleri, uluslararası...

Muhasebe ve Denetim Bölümü

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi muhasebe ve denetim bölümü, geleceğin muhasebecilerini ve denetmenlerini yetiştiriyor. Ukrayna ekonomik olanakları, kaliteli üniversiteleri, uluslararası geçerliği olan diplomaları ile öğrencilerimizi bekliyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şemsiyesi altında, gençlerimiz sıkıntı çekmeyecekleri bir ortamda yaşayarak, en kaliteli eğitimi ekonomik olanaklarla alacaklar. Birçok avantajı ile tercihlerinizde ilk sıralarda olacak kurumlardan biri, Harkov da bulunan, Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesidir. Muhasebe ve denetim eğitimi almak isteyen öğrencilerimize önemle önerdiğimiz kurumlardan biridir. Unutmayın ki eğitim insan hayatında çok önemlidir. Unutmayın ki, insan eğitimle doğmaz, eğitimle yaşar. Ne kadar doğru kurumlarda eğitim alırsanız, geleceğe o kadar güvenle bakabilirsiniz. 26 yılın deneyimi ile Eurostar size kesinlikle en iyi kurumların bağlantılarını sağlamaktadır.

Simon Kuznets Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi muhasebe ve denetim bölümü, öğrencilerimizin amaçladıkları kariyer olanaklarına uzanmalarını sağlayacak bir bölümdür. Simon Kuznets ülkenin önemli bilim insanlarından biri olup, üniversiteye de adını vermiştir. Bir devlet üniversitesi olan kurum, Doğu Ukrayna Bölgesi nin finans nabzını tutar ve çalışmaları ile ülke ekonomisine yön verir. Uzman olarak bölgenin tek üniversitesi olmakla birlikte, gerçekten çok önemli bir avantaj ülkemiz öğrencilerine sınavsız lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimleri olanakları sunulmaktadır. 1949 yılından bu yana eğitim veren üniversite, uluslararası statüsü ile dikkat çekmektedir. Günümüzde, kurum yedi ana fakültesi ile 7500’e yakın öğrencisi ile eğitim vermektedir. 80’e yakın ülkeden öğrencileri ağırlayan son derece önemli bir yüksek öğretim kurumudur.

Muhasebe ve denetim bölümü Eurostar güvencesi ile öğrencilerimizin hiçbir sınava girmeden, uluslararası bir diploma ile eğitim alarak mezun olacakları son derece önemli bir bölümdür. Okulun eğitimi dili Rusça dır ve bu dile hâkim olmayan öğrenciler için hazırlık sınıfında dil eğitimi verilmektedir. Son derece kapsamlı bir eğitimle Rusça eğitim süreci tamamlanır, öğrenciler bundan sonra lisans eğitimlerine geçerler. Rusça kesin olarak yurtdışından katılan öğrencilere verilmekle birlikte, bölümlere göre farklı eğitim dili de söz konusu olabilir. Örneğin bazı bölümler İngilizce dir. Muhasebe ve denetim bölümü lisans eğitimi dört senedir.

Üniversite, 2000 li yılların başlarından itibaren çok önemli uluslararası kuruluşlara ve derneklere üyelikleri ile dikkat çekmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetlerimiz arasında, öğrencilerimizin sağlıklı okul seçimleri yapmalarını sağlayarak, kayıt işlemlerini yapmaktayız. Bir sınava girmeden, diploma, sağlık raporu, transkript, sabıka kaydı gibi temel belgelerle başvurular yapılabilir. Muhasebe ve denetim bölümü hazırlık bölümünde ya da ilk lisans yıllarında olan öğrenciler, geçerli bir okulda bulunduklarından, diğer birçok hukuk, mühendislik ya da tıp fakültesi gibi bölümlere de geçiş yapabilirler.

Üniversite, Avrupa Üniversiteleri ve Amerika Üniversiteleri ile akademik işbirlikleri içindedir. Akademik kadro noktasında da bu işbirlikleri dikkat çekmektedir. Ukraynalı önemli bilim adamları yanında, ekonomi eğitimleri konusunda duayen olan birçok önemli isim yurtdışından okulda eğitim vermek için gelmektedir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!